Danmark

VFS DENMARK A/S
Dybendalsvænget 3
2630 Taastrup
Danmark
Tlf.: 44 54 66 26
Fax: 44 54 66 29
E-mail: vfsdk [at] vfsco [dot] com

Jens Mac Larsen

Jens Mac Larsen

National Sales Manager:
Salgsansvarlig DK
Mobil +45 41734003
jens.mac.larsen@vfsco.com

Henrik Knudsen

Henrik Knudsen

Senior Territory Manager
Salg, Volvo Entreprenørmaskiner DK
Mobil + 45 40105927
henrik.knudsen@vfsco.com

Jan Hviid

Jan Hviid

Territory Manager:
Salg lastbiler, Sønderjylland og Fyn
Mobil + 45 61205286
jan.hviid@vfsco.com

Peter Søndergaard

Peter Søndergaard

Territory Manager:
Salg lastbiler, Sjælland, Bornholm og Lolland-Falster
Mobil + 45 40452002
peter.sondergaard@vfsco.com

Henrik Allesøe

Henrik Allesøe

Territory Manager:
Salg lastbiler, Midt- og Nordjylland
Mobil +45 24628633
henrik.allesoe@vfsco.com

Per Stouby

Per Stouby

Manager Credit & Operations:
Ansvarlig for kredit og administration DK
Mobil + 45 24822624
per.stouby@vfsco.com

Charlotte Bjerre

Charlotte Bjerre

Sales Assistant:
Salgssupport DK
Mobil +45 41393226
charlotte.bjerre@vfsco.com

Anne Lund

Anne Lund

Contract Administrator:
Administration DK
Mobil +45 41393225
anne.lund@vfsco.com